Revoluce v pánvích

Záruka perfektního opékání

Značka Tefal představuje zcela novou generaci hrnců a pánví, která kombinuje 3 inovativní technologie, které vždy zaručují perfektní výsledky vaření. Zjistěte, jak proměnit každé vaření v úspěch.

Tefal pánev
Dokonalé opékání

Začněte s
Dokonalým opékáním

Protože perfektní opékání záleží na ideální teplotě, nový indikátor Thermo-Signal ™ zčervená, když je správný čas na to, začít vařit. Tefal garantuje vždy úspěšné vaření – křupavé venku, jemné uvnitř!

Přesvědčte se na videu
Termo

Užijte si nepřilnavý povrch
Odolný vůči poškrábání

Povrch Titanium je odolný vůči poškrábání. Je to nejlepší povrch od značky Tefal*. Je vyztužen tvrdými krystaly a byl navržen tak, aby odolal extrémnímu vaření pro dlouhodobý výkon.

Unikátní nepřilnavý povrch zabraňuje ingrediencím, aby se nepřipalovaly na pánvi a byla zachována dokonalá struktura i chuť.

Přesvědčte se na videu

* Platí jen u některých sad pánví a nádobí.

Odolné vůči poškrábání
Odolný vůči poškrábání
Rovnoměrného vaření

Mistr
Rovnoměrného vaření

Protože rovnoměrné rozložení tepla je zásadní pro získání dokonalé textury, barvy a chuti. Vylepšená indukční technologie Thermo-Fusion ™ + zajišťuje lepší rozptyl tepla pro rychlé a rovnoměrné vaření.

Přesvědčte se na videu

* Platí jen u některých sad pánví a nádobí.

Rovnoměrné vaření

Šéfkuchař
Ondřej Slanina
doporučuje:

Novou generaci hrnců a pánví Tefal se zdokonaleným opékáním, lepší odolnosti proti poškrábání a rovnoměrnějšímu vaření.

Přesvědčte se na videu
Ondřej Slanina

Vaření bez obav

Používání nádobí, kterému můžete důvěřovat, je jedním z tajemství úspěšných pokrmů. S Tefal pánvemi můžete vařit i se zavřenýma očima!

Bezpečný povrch pánví Tefal

Jedinečná nepřilnavost pánví a nádobí Tefal v kombinaci s bezpečným a inertním materiálem schváleným pro styk s potravinami.

Pánev

Bezpečná základna pánve

Potravinářská hliníková slitina (1)

Certifikace

Testováno a certifikováno externími nezávislými laboratořemi

  • (1) Certifikováno CEN, NSF International
  • (2) Přísnější kontroly, než jaké vyžadují současné předpisy o styku s potravinami. Žádná migrace nad prahovou hodnotu detekce

Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.

Zjistit více a nastavit soubory cookies.