• Rady & Tipy
  • 9.12.2022

Jak elegantně vyžehlit oblečení bez žehličky

Jak elegantně vyžehlit oblečení bez žehličky.png

Připadá vám žehlení bez žehličky jako sci-fi? Ba ne, pokud máte rádi inovativní technologie, máme pro vás zajímavé řešení, jak na krásné rovné košile, a nejen na ně. Jak tedy vyžehlit prádlo bez žehličky? Máme pro vás revoluci v žehlení!

Tipy, co použít místo žehličky

Chcete vědět, jak vyžehlit prádlo bez žehličky? Máte hned několik možností, které se však navzájem liší výsledkem. Žehlení bez žehličky vám umožní například speciální sprej, kterým rovnoměrně postříkáte vybraný oděv a následně jej narovnáte rukama.

Jak vyžehlit oblečení bez žehličky opravdu precizně

Výše uvedené žehlení bez žehličky vám nezaručí dokonalý výsledek. Spoléhejte se proto na něj pouze v případě nejvyšší nouze. Hledáte-li žehlení bez žehličky se zaručeným výsledkem, sáhněte spíše po ručním napařovači oděvů nebo ještě lépe po napařovací skříni, která představuje revoluci v žehlení, neboť výrazně usnadňuje péči o oblečení.

Ruční napařovač oděvů a napařovací skříň jsou nejen efektivním řešením, jak vyžehlit košili (a další oblečení) bez žehličky, zároveň fungují také jako skvělá dezinfekce oblečení. Použitá horká pára s vysokým dezinfekčním parním výkonem totiž hubí až 99,9 procent virů, bakterií či choroboplodných zárodků.

Dobré vědět: Jak pověsit prádlo, aby se nemuselo žehlit

Žehlení patří k nejméně oblíbeným domácím činnostem. Chcete si jej co nejvíce usnadnit? V tom případě je dobré vědět, jak pověsit prádlo, aby se nemuselo žehlit nebo abyste měli s následným žehlením co nejméně práce. Není proto od věci znát několik následujících triků.

Ještě před samotným praním nepřeplňujte pračku, aby nebylo oblečení po vyprání příliš pomačkané. Perte přitom na nižší otáčky, které snižují pravděpodobnost pomačkání. Po vyprání prádlo po jednom vytahujte z pračky a pečlivě jej protřepte, abyste minimalizovali záhyby.

Vyprané halenky, košile, šaty, trička nebo mikiny dávejte na sušák nejlépe zavěšené na ramínku. Kalhoty zavěste zase pomocí speciálního ramínka na kalhoty nebo je připevněte v pase kolíčky na sušák. Větší kusy prádla (povlečení, utěrky, ubrusy) zavěste pomocí několika kvalitních kolíčků, dejte si ale pozor na jejich prověšení.

Nejlepší žehlení bez žehličky: Revoluci představuje napařovací skříň Tefal Care For You

Hledáte to nejlepší žehlení bez žehličky, které vám zaručí stoprocentní výsledek? Skvělým řešením, jak vyžehlit košili bez žehličky a samozřejmě také další kousky oděvů, je napařovací skříň Tefal Care For You. Tento revoluční pomocník vyžehlí bez žehlení naráz až čtyři kusy oděvů, které zároveň dezinfikuje a zbaví pachů. Tefal Care For You rovněž nabízí funkci sušení jemného prádla, které by se jinak v sušičce poškodilo.

Napařovací skříň Care For You od Tefalu, která pracuje s horkou vodní párou, vlastně funguje jako napařovací samožehlička. Ušetříte tak díky ní spoustu času a práce, kterou byste jinak museli věnovat klasickému žehlení.

Napařovací samožehlička od Tefalu: Jak funguje?

Oblečení, které chcete vyžehlit, dejte na ramínko a zavěste do napařovací skříně Tefal Care For You. Naráz tímto způsobem můžete zavěsit až čtyři kousky oblečení. Následně stačí zmáčknout tlačítko a napařovací skříň od Tefalu udělá všechnu práci za vás. Výsledkem budou perfektně vyžehlené košile, halenky nebo trička, a to i bez použití klasické žehličky.

S žehlením bez žehličky si Care For You od Tefalu poradí za pouhých 10 minut, během kterých zvládne precizně vyžehlit až čtyři kusy oblečení. Pokud budete tuto napařovací skříň používat třeba na žehlení košil, výrazně tím ušetříte svůj čas. Jestliže vám v ruce trvá vyžehlit jednu košili 10 minut, doba žehlení 4 košil se díky Tefal Care For You zkrátí na čtvrtinu. A to bez toho, abyste museli přiložit ruku k dílu.

Tefal Care For You šetří nejen čas, ale i peníze

Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik času týdně se věnujete ručnímu žehlení košil? Jestliže jsou to 2 hodiny týdně, měsíčně je to 8 hodin a ročně 96 hodin. Jak moc si ceníte hodiny své práce? Pokud byste se ocenili 1000 Kč za 1 hodinu práce, za 1 kalendářní rok byste vydělali žehlením košil 96 000 Kč.

V případě, že košile žehlíte sami sobě nebo svému partnerovi, ušetřete si čas, práci a peníze a zkuste raději zlomek výše uvedené částky investovat do napařovací skříně Tefal Care For You. Tato investice se vám brzy vrátí, neboť pravidelně využívaná napařovací skříň od Tefalu šetří čas, a tím i peníze.

Doporučené produkty

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše