• Příběhy
  • 12.3.2021

Food blogerka Eliška Bodišová @fit_stepbystep vyhrála Tefal výzvu Cook4Me+ za rok 2020

Food blogerka Eliška Bodišová - fit_stepbystep.jpg

Začátkem roku 2020 značka Tefal připravila pro vybrané blogerky výzvu, ve které si pěkně zavařily. Inspiraci Tefal u jedné z nejznámějších amerických kuchařek Julie Child, respektive v oblíbeném a všemi foodies milovaném filmu Julie&Julia. Výzva totiž spočívala v uvaření každého ze 150 receptů, které jsou integrované v geniálním digitálním multifunkčním hrnci Tefal Cook4me+


V průběhu roku 2020 blogerky vyvářely a zároveň tak plnily své instagramové profily dokonalými výtvory, které si užívaly s celou svou rodinou. Zároveň také sdílely své zkušenosti z kuchyně a některé náročnější kousky představily pomocí video návodů. Na konci výzvy vyhodnotil výstupy spolu s týmem organizátora, značky Tefal, také oblíbený šéfkuchař Ondřej Slanina, který si s účastnicemi dokonce sám zavařil ve své kuchyni v pohádkovém zámku Chateau St. Havel. Naprostou vítězkou výzvy se stala Eliška Bodišová!
 
Eliška Bodišová, na Instagramu @fit_stepbystep, se zhostila této výzvy profesionálně, a to dokonce se dvěma pomocnicemi – svou čtyřletou dcerkou a její novorozenou sestřičkou!


Na dalších dvou místech se umístily Meg Mašková – @m.e.g_maskova, která založila nadační fond M.E.G. Charity a Alena Kolaříková – @bohynekuchyne, autorka knihy Božská kuchařka.
A tak jsme se Elišky doptali, jak se jí celý rok vařilo:
Tefal vyzva Cook4Me - Jiri Prochazka - Michaela Mašková - Ondrej Slanina - Eliška Bodišová.jpg
 

Jak se vám s pomocníkem „šéfkuchařem“ Tefal Cook4me + vaří a jak jste si poradila s takto časově náročnou výzvou?
S Cook4me+ vařím takřka každý den, už ho ani neuklízím. Našel si své čestné místečko přímo na lince.  To svědčí o tom, že ho považuju v kuchyni za nejlepšího pomocníka…
Upřímně, byla to velká výzva! Přesto, že jsem se na ní těšila hned od prvního dne, jsem nečekala, že postupem času budu mít výzvu radši a radši a na každý další recept se budu těšit víc a víc. Každé jídlo chutnalo totiž tak skvěle!
 
Měla jste šanci zhodnotit, jestli vám Cook4me+ ušetřil alespoň trošku času? 
Čas je to, co mi chybí neustále, a Cook4me+ jsem skutečně vděčná – ten čas strávený v kuchyni opravdu hodně zkracuje.  
 
Zní to, jako by se Cook4me+ stal součástí rodiny… 
Pár dní trvalo, než jsem objevila všechny funkce, které hrnec má a jak se s ním zachází. Pak jsem ale už nechtěla pracovat s žádným jiným! V Cook4me+ jde dělat snad úplně všechno. A jak jsem zmiňovala na začátku, rozhodně si zasloužil své čestné místo na lince, naši domácnost už si bez něj neumím přestavit.
 
Které recepty patří mezi vaše nejoblíbenější? 
Kromě asi dvou receptů nám doma chutnalo úplně vše. Nedokážu opravdu říct, co bylo nejlepší, protože těch receptů je opravdu hodně.

Na co byste chtěla upozornit všechny, kteří koupi hrnce zvažují? 
Nenechte se odradit vyšší cenou. Protože když si sečtete, kolik pomocníků tento multifunkční hrnec zastane, určitě nevyjde dráž, a naopak vám ušetří místo v kuchyni. Stačí jeden hrnec, už totiž nebudete potřebovat tlakový hrnec, rýžovar, parní hrnec ani klasické hrnce. Tenhle pomocník umí všechno i smažit. Pro mě je tohle malý zázrak v kuchyni. A jako bonus 150 integrovaných receptů to je naprostá bomba a 120 z nich je hotových pod 15 minut.
Ráda bych ještě touto cestou poděkovala týmu Tefal, že mi umožnili testovat takovou užasnou vychytávku do kuchyně, kterou si zaslouží každá hospodyňka k usnadnění práce, které už má beztak opravdu hodně. 

Doporučené produkty

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše