• Rady & Tipy
  • 13.1.2023

Promo akce Tefal 2023 a Alza - dárek zdarma

Promo akce Tefal 2023 a Alzal Header.png

Nákupem produktů Tefal vaše výhody nekončí. Nyní můžete získat i další benefity. Kromě toho, že obdržíte nové kvalitní domácí spotřebiče, teď můžete těšit i ze skvělých dárků zdarma k nákupu. V našem novém článku najdete kompletní přehled všech aktuálních akcí, které pro vás značka Tefal připravila ve spolupráci s alza.cz.

Kuchyňský robot zdarma k nákupu produktů Tefal a WMF.jpg

Jaké promo akce aktuálně probíhají?

Přejete si získat kuchyňský robot zdarma k nákupu produktů Tefal a WMF?

Kuchyňský robot zdarma k nákupu produktů Tefal a WMFL_QA1518_MLX_Visual.jpg

Pokud nakoupíte produkty od značky Tefal nebo WMF v hodnotě nad 4 999 Kč získáte zdarma Tefal kuchyňský robot QB15E838 Masterchef Essential Equinox v hodnotě 1999 Kč.

Tato akce trvá od 16.1.2023 do 31.1.2023.

Pro získání kuchyňského robota stačí v rámci jedné objednávky zakoupit produkty Tefal nebo WMF v celkové hodnotě nad 4 999 Kč. Po splnění této podmínky a vyplnění svých dodacích údajů vám automaticky přidáme dárek k objednávce. Abyste získali , není třeba žádná registrace. Akce se uplatní automaticky.  

Napsali jste recenzi na zakoupený produkt a chcete dárek?

Koupili jste si nový produkt Tefal? Nyní máte šanci dostat k nákupu vybraných produktů Tefal dárek zdarma. Jak na to? Nejprve je třeba napsat hodnocení produktu, který jste si zakoupili, poté pokračujte podle pokynů níže. V termínu od 2 . června 2020 do 30. června 2023 vyplňte přihlášku na této stránce. Budete požádáni o print screen a link na vaší napsanou recenzi, informaci o nákupu, informace týkající se dárku, a také informace pro zaslání dárku. Po odeslání formuláře vám přijde e-mail, ve kterém zkontrolujte vaše zadané údaje a vy jen musíte odeslat potvrzení. Bez tohoto potvrzení se váš požadavek za 24 hodin smaže. Další kroky už nechte na nás. My vše zkontrolujeme a připravíme váš balíček. Dárek můžete očekávat do 21 dnů po tom, co obdržíme váš požadavek.  

Jak lze získat struhadlo Tefal Ingenio zcela zdarma?

Medium-TF_K20707_2100087329_P.jpg

Nyní můžete získat struhadlo Tefal Ingenio zcela zdarma. Stačí si koupit vybranou horkovzdušnou fritézu Tefal a po registraci nákupu dárek Tefal zcela zdarma. Jak postupovat?V období od 1. 11. 2022 do 30. 6. 2023 můžete vyplnit registrační formulář na této stránce. Budete požádáni o kopii nebo fotku vaší účtenky potvrzující nákup výrobku horkovzdušné fritézy Tefal v období (1.11.-31.12.2022) a informaci, kde jste výrobky koupili. Po odeslání formuláře vám přijde e-mail, ve kterém zkontrolujte vámi zadané údaje a vy jej musíte potvrdit. Bez tohoto potvrzení se Váš požadavek za 24 hodin smaže. Tím je vaše část hotová. My si nyní vše zkontrolujeme a připravíme na rozesílku. Dárky odesíláme do 21 dnů od obdržení vašeho požadavku.

Proč si zvolit produkty Tefal?

Značka Tefal vyrábí vysoce kvalitní nádobí a kuchyňské spotřebiče již od roku 1954. Její vlajkovou lodí jsou světoznámé pánve Tefal  s nepřilnavým povrchem, které odstartovaly doslova revoluci ve vaření. Společnost Tefal však nezůstala jen u výroby pánví. V současné době nabízí široký sortiment vysoce kvalitních elektrospotřebičů a kuchyňského nádobí. Jejich charakteristickým znakem jsou chytré inovace a řešení usnadňující váš každodenní život. Oddělení pro vědu a výzkum neustále sleduje nejnovější trendy a technologie, které následně implementuje do svých produktů. Tefal také neustále naslouchá svým spotřebitelům, aby vytvořili produkty, které přesně odpovídají jejich aktuálním potřebám. Při vývoji kuchyňských spotřebičů a nádobí spolupracuje s předními univerzitami a profesionálními kuchaři. Spolupráce s britským šéfkuchařem Jamiem Oliverem vyústila v širokou škálu vysoce kvalitních domácích spotřebičů a nádobí pro každodenní použití. Dalším důležitým přínosem je jejich ekologický přístup. Společnost Tefal pracuje s respektem k životnímu prostředí ve všech fázích životního cyklu výrobku. Produkty Tefal jsou prostě synonymem kvality, zdraví a bezpečnosti. Navíc, Tefal  poskytuje na vybrané produkty 15letou záruku opravitelnosti a zároveň zajišťuje rychlé a dostupné dodání náhradních dílů.