• Rady & Tipy
  • 28.5.2021

Šéfkuchař Tefal vaří rychlé a snadné Jarní recepty - SOUTĚŽ #TefalJarniMenu

Šéfkuchař Tefal vaří rychlé a snadné Jarní recepty - SOUTĚŽ #TefalJarniMenu

Příroda se probudila ze zimního spánku a sluníčko začíná občas hřát. Květena se krásně zelená a pučí. Jaro je tady! A nejen za okny, ale také na talíři. Jarní vylepšení jídelníčku dokáže tělo nabít energií a celkově se budete cítit naprosto skvěle. Jenže jak správně na to, a jaké suroviny jsou do takového jídelníčku nejvíce vhodné? Nechte se inspirovat.

Změna skladby jídelníčku je s přicházejícím jarním počasím tou nejlepší cestou, jak tělo správně nastartovat a povzbudit. Správnými potravinami pak dokážete vykouzlit báječná jídla plná svěžesti a chutí. Především je vhodné zařadit zelené potraviny, které obsahují velké množství důležitých vitamínů – čerstvý špenát, medvědí česnek, kopřivy a bylinky.

Zdravé a rychlé jarní recepty a další odborné tipy jsme si pro vás připravili s našimi odborníky: šéfkuchařem Ondřejem Slaninou, výživovým poradcem Petrem Havlíčkem a influencerkou (účastnicí pořadu MasterChef Česko) Pavlínou Lubojatzky. 

Můžete se také zapojit do jarní instagramové SOUTĚŽE #TefalJarniMenu o horkovzdušnou troubu a fritézu Easy Fry Oven & Grill

Pokud chcete zkusit své štěstí, stačí uvařit, vyfotit a postnout jarní jídlo s hashtagem #TefalJarniMenu na váš Instagram a označit @tefalcz
Soutěžit můžete do 15 června. 

*******************************

Jarní menu podle ambasadora Ondry Slaniny

Podrobný recept najdete na odkaze níže:
Recept na jarní oběd - Filet z candáta v makové krustě s chřestem na másle a jemnou koprovou omáčkou

Recept na jarní oběd  - Jehněčí hřbet gratinovaný bylinkovou krustou, zeleninové pyré, petrželové brambůrky a jahodová omáčka

Recept na jarní zákusek - Lívancový koláč s jahodovo–vanilkovým krémem

*******************************

Den očima influencera s @pavlinalubojatzky

Tefal.cz nás oslovil, abychom ukázali, jak vypadá náš běžný den.
„Ještě předtím, než si dopřejeme s Martinem velkou snídani, čeká nás procházka s naším pejskem. Dny máme nabité, a tak už dávno víme, že zdravá a vyvážená strava nám pomáhá všechno zvládnout. S úsměvem. Často skáčeme od kuchařky k online kurzům a končíme sekáním trávy, ale každý takový den milujeme, dokud můžeme být všichni tři spolu“.


Doporučené produkty

Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.

Zjistit více a nastavit soubory cookies.