• Rady & Tipy
  • 2.10.2020

Smažte za pár kapek! Horkovzdušná fritéza ActiFry je prostě Genius

Smažte za pár kapek! Horkovzdušná fritéza ActiFry je prostě Genius

Hraničí vaše touha po hranolkách se závislostí? Máte rádi zahraniční podobu hranolek? Ať už máte chuť na belgické, francouzské či steakové hranolky v jakékoliv podobě, horkovzdušná fritéza s pomalým mícháním ActiFry Genius 2v1 zajistí, že budou vždy dokonale křupavé jako z fritézy, ale jen s pár kapkami oleje! Díky dvěma odděleným nádobám navíc kromě hranolek zvládnete připravit i druhé jídlo, ať už půjde o maso, ryby, zeleninu nebo i ovoce!

Hrana hranolek přitom nemusí být pouze rovná, v obchodech najdeme i hranolky vlnkovité, zaoblené, točené (curly/twister fries) či ve formě mřížky. Existují i typy hranolek, které se dají připravit v troubě, křupavostí a pocitem v ústech se ale těm z fastfoodu nebo právě z horkovzdušné fritézy ActiFry Genius nic nevyrovná. Navíc oproti fastfoodům budou vaše hranolky podstatně zdravější.

TIP: Jaký olej použít na smažení se dozvíte v našem minulém článku:  Zdravé fritování s jednou lžící oleje


Hranolky z brambor? Nuda!

Stejně jako z tvarů máme na výběr suroviny, ze kterých můžeme hranolky připravit, nabízí se nám například batáty, kterým se přezdívá “sladké brambory”, které skvěle doplní jakýkoliv pokrm nebo poslouží k zobání u televize. Celer svojí výraznou chutí uchvátí i děti, k přípravě hranolek je možné použít vlastně jakoukoliv zeleninu, která je v surovém stavu pevná, tedy mrkev, petržel, kedlubnu, řepu nebo ředkev!

Smazak s hranolkama Tefal_friteza_actifry_cz.jpg

Zkuste zdravé smažení zeleniny

Nejste přímo fanoušky hranolek? Zkuste smažené kousky zeleniny podle receptu Ondřeje Slaniny! Jejich příprava je jednoduchá a s naší horkovzdušnou fritézou máte za chvíli hotovo. 


Dvě jídla zaráz? Žádný problém

Tefal ActiFry Genius XL 2v1 má dvě oddělené komory, smažit proto můžete 2 různá jídla zaráz, nebo 2x tolik hranolek! Ať už budete mít chuť na maso, rybu, zeleninu či ovoce, poslouží vám dodatečná komora k ještě rychlejší a zdravější přípravě pokrmů.

TIP: Letošní situace dovoleným v zahraničí moc nepřála, vynahraďte si ji v kuchyni a připravte si pokrm jako u moře! Skvěle poslouží mořské plody a takové smažené grundle si užijí i děti!

Medium-actifry_chicken_frites_BLACK_YV970815_970840_970850_970800.jpg
Máte dosmaženo? Šup do myčky! 

Doporučené produkty

Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.

Zjistit více a nastavit soubory cookies.